Discoteca

La Discoteca de la Daurada és un dels nostres primers emblemes i tot un referent de l'oci nocturn a tot el país. Un espai per viure grans nits en el millor escenari que puguis imaginar-te amb terrassa i pista central.

Sunday 18 August

la marabanda
17:30
SHE Agatha Pher Agosto 18
17:30

Friday 23 August

la marabanda
23:00
Royal fridays La Marabanda
Royal Fridays
la marabanda
23:00
pista central
23:59
WATT con DJ Coyu & DJ Piem
Discoteca
pista central
23:59

Saturday 24 August

la marabanda
23:00
The effect la marabanda
The Effect
la marabanda
23:00

Friday 30 August

la marabanda
23:59
Marabanda 54 con César de Melero
23:59
pista central
23:59
12€
Santo Perreo Closing Summer Fiesta
Santo Perreo
pista central
23:59
12€

Saturday 31 August

la marabanda
23:00
The effect la marabanda
The Effect
la marabanda
23:00

Friday 06 September

la marabanda
23:00
Royal fridays La Marabanda
Royal Fridays
la marabanda
23:00
pista central
23:30
14€
The bloop bad gyal don patricio
The Bloop
pista central
23:30
14€

Saturday 07 September

la marabanda
23:00
The effect la marabanda
The Effect
la marabanda
23:00

Friday 13 September

la marabanda
23:00
Royal fridays La Marabanda
Royal Fridays
la marabanda
23:00

Saturday 14 September

la marabanda
23:00
The effect la marabanda
The Effect
la marabanda
23:00

Thursday 31 October

la daurada
23:59
Halloween Necronomicón
Discoteca
la daurada
23:59

Saturday 23 November

pista central
23:00
14€
SCRP 25 + 1 El Aniversario más Sonado!
23:00
14€