PROXIMS ESDEVENIMENTS

Tots els esdeveniments de La Daurada.

Saturday 29 February

lounge
23:00
Burger Comedy Guillem Estadella
Nits de Comèdia
lounge
23:00

Sunday 01 March

la daurada
11:00
L'1 de març torna el Vermood Market a La Daurada.
Altres
la daurada
11:00

Saturday 07 March

pista central
22:30
22€
Miki Núñez en concierto · Gira Amuza
Concerts
pista central
22:30
22€
pista central
23:59
Road to Summer
Discoteca
pista central
23:59

Saturday 14 March

pista central
23:00
22€
EL KANKA - Gira Payaso
Concerts
pista central
23:00
22€

Saturday 21 March

lounge
23:00
Burger Comedy · Dani Lagi
Nits de Comèdia
lounge
23:00

Saturday 28 March

lounge
23:00
Burger Comedy David Sas
Nits de Comèdia
lounge
23:00

Sunday 29 March

la daurada
11:00
Vermood Market 29 de Març
11:00

Saturday 04 April

pista central
23:00
20€
Rels B en concierto
Concerts
pista central
23:00
20€

Saturday 11 April

la daurada
23:59
12€
SANTO PERREO - LA PROCESIÓN DEL DESEO 2020
23:59
12€

Friday 01 May

la daurada
16:00
10€
Moonlovers Festival del Sol
16:00
10€

Saturday 09 May

pista central
23:00
25€
Blaumut en concert Nova Gira 0001
23:00
25€

Friday 21 August

pista central
22:00
30€
Antonio José en concierto · 21 Agosto
Concerts
pista central
22:00
30€