PROXIMS ESDEVENIMENTS

Tots els esdeveniments de La Daurada.

Friday 13 December

pista central
23:59
10€
After Work Let's Party 13/12
Discoteca
pista central
23:59
10€

Saturday 14 December

la daurada
23:59
10€
Welcome XMAS 14 Diciembre
Discoteca
la daurada
23:59
10€

Sunday 15 December

pista central
17:00
13€
Magia entre burbujas · 15 Diciembre
Beach Kids Club
pista central
17:00
13€

Friday 20 December

pista central
23:59
14€
Spirit 90s
Discoteca
pista central
23:59
14€

Saturday 21 December

pista central
23:59
12€
Santo Perreo El Percal de Belen
Santo Perreo
pista central
23:59
12€

Sunday 22 December

pista central
17:00
La Daurada Christmas Kids
Beach Kids Club
pista central
17:00

Tuesday 24 December

la daurada
23:59
10€
Pum Pum Pum · 24 de Diciembre
Discoteca
la daurada
23:59
10€

Wednesday 25 December

la daurada
13:00
Dinar de Nadal 25 Desembre
13:00

Thursday 26 December

la daurada
13:00

Tuesday 31 December

pista central
23:59
25€
Happy New Year 2020
Discoteca
pista central
23:59
25€
la daurada
21:00
Sopar de Cap d'Any
Altres
la daurada
21:00

Wednesday 01 January

la daurada
13:00
Comida de Año Nuevo
Altres
la daurada
13:00

Sunday 05 January

pista central
23:59

Monday 06 January

la daurada
13:00
Dinar de Reis
Altres
la daurada
13:00

Saturday 07 March

pista central
22:30
22€
Miki Núñez en concierto · Gira Amuza
Concerts
pista central
22:30
22€

Saturday 14 March

pista central
23:00
22€
EL KANKA - Gira Payaso
Concerts
pista central
23:00
22€

Friday 21 August

pista central
22:00
30€
Antonio José en concierto · 21 Agosto
Concerts
pista central
22:00
30€